Výrobca: DR
Kód produktu: 1314
Dostupnosť: Skladom
Kód skladu: A (viac info)
12.99€
Bez DPH: 10.83€

Ako správne pohostenie by na každom stole nemalo chýbať dobré víno. Tento šikovný vynález Vám jednoduchým preliatím vína zaistí kvalitnú chuť a luxusný zážitok z popíjania vína.

Každý vedomý znalec vína vie, že víno sa musí nielen dobre prevzdušniť, ale aj ochladiť, pretože len vtedy sa buket úplne rozvinie. Nie všetci majú možnosť vychladiť víno v pivnici alebo v riadnej chladničke, preto jednoduchým, efektívnym a elegantným riešením je chladiaci systém na víno z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je naplnený termo gélom.

Chladiaca tyčinka ochladzuje víno zvnútra. Stačí ho umiestniť do mrazničky na 30-120 minút. Potom po odliatí vína z fľaše (aspoň pohár), aby sa vytvoril priestor pre chladiacu tyčinku, vložte tyčinku do fľaše a vychutnajte si po chvíli príjemne chladené vínko. Pre najlepší výsledok nechajte víno chladiť aspoň 25 minút. Súčasťou chladiaceho zariadenia je aj prevzdušňovač, ktorý sa nachádza v hornej časti. Nálevník nad prevzdušňovačom je skvelým pomocníkom pri servírovaní vína, a to kvôli jednoduchšiemu a elegantnejšiemu spôsobu nalievania. Už vám nebudú po naliatí vína stekať malé zablúdené kvapôčky vína po fľaši. Už ani kvapka vína mimo pohára! Nakoniec vám už len ostane si v pokoji užiť pohár vína so svojími blízkymi. Prevzdušňovač vína - dekantér je originálny darček, ktorý ocenia predovšetkým vinári.

Podrobne:

  • elegantný a praktický chladiaci systém na víno 3 v 1
  • vyrobený z nehrdzavejúcej ocele so silikónovým tesnením
  • chladenie vína bez riedenia
  • chladiaca tyčinka je bez zápachu a nemení chuť vína
  • Rozmery (cm): 32x1,5 (priemer)

    Napísať recenziu

    Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie