Výrobca: DR
Kód produktu: 2925-10520
Dostupnosť: Skladom
Kód skladu: A (viac info)
19.99€
Bez DPH: 16.66€

Interaktívny pes je pre všetky detí skvelou zábavou .Hračka má očarujúci, sladký vzhľad a pripomína malé šteniatko. Jemná a príjemná kožušina na dotyk dodáva estetické vlastnosti a nepochybne osloví malú slečnu. Pohyb a zvuk sú hlavnými výhodami psíka. Pomocou ovládača na vodítku dieťa vodí psa a môže ovládať jeho správanie. Šnúrka má tlačidlo s možnosťou 3 nastavení. Pri posunutí dopredu sa psik začne hýbať, a ak zmeníme pozíciu nadol, otvorí ústa a zašteká. Stredná poloha vypne hru.

Je alternatívou pre deti, ktoré nemôžu mať živé domáce zvieratá. Fantastický spôsob, ako prekonať nudu, najmä ak je zlé počasie.

Pes je napájaný batériou, čo ovplyvňuje pohodlie pri používaní. Batérie sú skryté pod krytkou, ktorá je dodatočne uzavretá skrutkou, čo zabráni prístupu a tým zaisťuje bezpečnosť dieťaťa.

Vďaka nízkej hmotnosti a malým rozmerom môže dieťa svojho psíka vziať kamkoľvek. Hračka umožňuje dieťaťu nielen tráviť čas zaujímavým spôsobom, ale tiež ich učí zodpovednosť, stimuluje predstavivosť a rozvíja tvorivosť.


ÚDAJE

farba: ružová, biela
vek: od veku 2 rokov
certifikáty: CE, EN71
napájanie: 4 x AA 1,5 V batéria (nie je súčasťou balenia)
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 22x11x22,5 cm
hmotnosť súpravy: 298g
hmotnosť s obalom: 500g

    Napísať recenziu

    Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie