Výrobca: Malatec
Kód produktu: 4761
Dostupnosť: Doručenie do 7 pracovných dní
Kód skladu: A (viac info)
23.99€
Bez DPH: 19.99€

POHODLNÉ - táto mimoriadne pohodlná a funkčná hojdacia sieť - brazílske kreslo BRASILIA PILLOW vám umožní relaxovať v priaznivých podmienkach. Ideálne pre záhradu, terasu, balkón a dokonca aj interiér! Môžete ju použiť počas popoludňajšej siesty, krátkeho spánku alebo si oddýchnuť pri knihe alebo časopise.

PRÍRODNÉ MATERIÁLY - zaisťuje správnu ventiláciu, ktorá udržuje pohodlie používania visiaceho kresla aj v horúcich dňoch. Masívne kovové montážne koleso je spojené s odolnými lanami, rovnomerne rozloženými po celej šírke hamaku pomocou drevenej priečky. Táto konštrukcia uľahčuje zavesenie a hojdacia sieť je dobre vyvážená a stabilná.

VRÁTANE 2 VANKÚŠOV - pre zaistenie maximálneho pohodlia počas odpočinku boli do súpravy pridané dva pohodlné vankúše, ktoré počas odpočinku poskytnú mäkkú oporu.

DREVENÁ PRIEČKA - vďaka tomu, že hojdacia sieť má drevenú priečku umožňuje pohodlné držanie tela počas odpočinku. Môžete voľne čítať a pozorovať okolie. Ideálne na trvalé zabudovanie do záhrady, na terasu alebo do interiéru.

Špecifikácie:

  • farba: béžová

  • materiál: látka/drevo

  • maximálne zaťaženie: 150 kg

  • rozmery (dĺžka/šírka): 130/100 cm

  • hmotnosť: 2,5 kg

    Napísať recenziu

    Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie