Výrobca: DR
Kód produktu: 3744-14368
Dostupnosť: Skladom
Kód skladu: A (viac info)
1.99€
Bez DPH: 1.66€

Dostupné možnosti

Fóliový balón v tvare čísel v zlatej a striebornej farbe. Ideálny na narodeninovú oslavu, oslavu jubilea. Krásne vám doplní vašu narodenovú výzdobu. Môžete ho plniť héliom. V prípade nafúknutia vzduchom sa na balóne v hornej a dolnej časti nachádzajú očká pomocou, ktorých je možné balón upevniť. výška balóna v nenafúknutom stave je 75 cm

  • Použitie: Balón je vhodný na plnenie héliom. V prípade plnenia vzduchom ho môžete nafúkať pumpou na balóny alebo ústami pomocou slamky na pitie. Balón má samouzatvárateľný ventil. Je vhodný na opakované použite.


  • Varovanie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte v blízkosti nadzemného vedenia elektrickej energie alebo počas búrky. Nebezpečenstvo zadusenia/omotania sa pridanou dlhšou stuhou. Materiál balóna je citlivý na zmeny teploty. Pri nižšej teplote môže balón spľasnúť. Po spätnom zohriatí na teplotu, pri ktorej bol nafúkaný sa nafúkne na pôvodnú veľkosť. Pri veľkých výkyvoch teplôt už nemusí dôjsť k vráteniu do pôvodnej veľkosti. Pri vystavení vyšším teplotám môže balón prasknúť. Balón je vyrobený z materiálu, ktorý sa dá recyklovať. Nie je biologicky rozložiteľný vo voľnej prírode.

    Napísať recenziu

    Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie